$41 for naengmyun and galbi?!

$41 for naengmyun and galbi?!

What’s your thoughts on paying $41 for this meal… 4-5pieces of galbi and naengmyun which was gone in maybe 5 bites… 😭 I feels like I really can’t afford to eat Korean food anymore

submitted by /u/Spazn3905
[link] [comments]

Latest News from Korea

Latest Entertainment from Korea

Learn People & History of Korea